Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Plac Wolności
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
5
00
20
41
A
51
A
6
01
21
41
7
01
21
43
8
03
23
A
41
9
01
A
21
A
41
10
01
A
21
A
41
11
01
21
41
12
01
21
41
13
01
21
41
14
01
21
41
A
15
01
21
43
16
03
23
43
17
03
23
41
18
01
A
21
41
A
19
01
21
41
20
01
A
21
A
41
21
00
A
30
A
22
00
A
30
A
23
00
A
29
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia