Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Plac Wolności
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
5
00
A
30
A
6
00
A
30
A
7
00
33
8
01
A
21
A
41
A
9
01
A
21
A
41
A
10
01
A
21
A
41
A
11
01
A
21
A
41
A
12
01
A
21
A
41
A
13
01
A
21
A
41
A
14
01
A
21
A
41
A
15
01
A
21
A
41
A
16
01
A
21
A
41
A
17
01
A
21
A
41
A
18
01
A
21
A
41
A
19
01
A
21
A
41
20
01
A
21
A
41
21
00
A
30
A
22
00
A
30
A
23
00
A
29
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia