Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
189
Ukośna
kierunek:
Wały Piastowskie
5
02
53
6
53
7
53
8
47
9
47
10
47
11
47
12
47
13
47
14
47
15
47
16
47
17
47
18
47
19
47
20
46
21
23
A
22
23
23
06
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny