Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
132
Pruszcz Gd. - Nowowiejskiego
kierunek:
Dworzec Główny
5
42
A
6
07
33
A
7
03
33
8
11
33
A
9
10
10
10
A
11
10
A
12
10
13
10
53
A
14
28
58
15
34
16
07
37
58
17
25
18
17
19
15
20
15
21
15
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wały Piastowskie