Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Sopot PKP - Niepodległości
kierunek:
Dąbrowa Miętowa
7
21
B
51
8
29
B
9
09
B
29
52
B
10
32
B
11
12
52
12
32
B
13
12
42
B
14
12
42
B
15
12
42
B
16
12
42
B
17
12
42
B
18
16
56
B
19
37
20
18
B
21
04
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Kacze Buki