Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Mireckiego
kierunek:
Orłowo Skm - "Klif"
4
38
54
5
14
36
56
6
13
28
43
58
7
15
20
A
30
45
50
A
8
00
16
36
56
9
16
36
56
10
16
35
55
11
15
35
55
12
15
35
54
13
09
24
39
54
14
09
24
39
54
15
09
24
39
54
16
09
24
39
54
17
09
24
39
56
18
14
34
54
19
14
34
53
20
13
40
21
09
39
22
09
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka