Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Sobota
109
Łużycka [Gdynia]
kierunek:
Węzeł Franciszki Cegielskiej
5
59
A
6
29
A
59
A
7
33
A
8
03
A
32
A
56
A
9
16
A
36
A
56
A
10
16
A
36
A
57
A
11
17
A
37
A
57
A
12
17
A
37
A
57
A
13
17
A
37
A
57
A
14
17
A
32
A
47
A
15
02
A
17
A
32
A
47
A
16
03
A
18
A
55
A
17
15
A
35
A
18
52
A
19
20
21
22
20
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Redłowo Skm