Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
112
Lazurowa
kierunek:
Wały Piastowskie
4
40
5
47
A
6
59
7
59
8
39
9
19
59
10
40
11
20
12
00
39
13
19
59
14
39
15
19
59
16
39
17
19
59
18
39
19
19
59
20
42
A
21
42
A
22
32
A
23
10
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny