Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
112
Forsycji
kierunek:
Wały Piastowskie
4
42
5
49
A
6
7
01
8
01
41
9
21
10
01
42
11
22
12
02
41
13
21
14
01
41
15
21
16
01
41
17
21
18
01
41
19
21
20
01
44
A
21
44
A
22
34
A
23
12
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny