Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
122
Smolna
kierunek:
Port Lotniczy
6
10
7
10
8
09
9
09
10
09
11
09
12
09
13
09
14
09
15
09
16
09
17
09
18
09
19
09
20
09
21
10
22
10
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wrzeszcz PKP