Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
133
Kopernika - Kościół
kierunek:
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
5
13
A
33
53
6
13
33
53
7
13
33
8
00
20
40
9
00
20
40
10
00
19
39
59
11
19
39
59
12
19
39
59
13
19
39
59
14
19
39
59
15
19
39
59
16
19
39
59
17
20
50
18
20
50
19
21
51
20
21
51
21
21
51
A
22
21
A
51
A
23
21
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Gdynia Dworzec Gł. PKP