Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
149
Kołobrzeska
kierunek:
Wrzeszcz PKP
6
32
7
02
34
8
04
34
9
04
10
03
11
03
12
03
13
03
14
03
35
15
06
44
16
24
17
04
44
18
20
53
19
47
20
42
21
37
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku al. Płażyńskiego