Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
149
Kołobrzeska
kierunek:
Wrzeszcz PKP
11
10
12
10
13
10
14
10
15
10
16
10
17
10
18
10
19
10
20
10
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku al. Płażyńskiego