Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
162
Wrzeszcz PKP
kierunek:
Orunia Górna
4
53
5
10
20
35
49
58
6
08
18
33
49
57
7
11
26
41
8
00
15
39
59
9
19
39
59
10
19
39
59
11
19
39
59
12
19
39
13
03
23
39
54
14
04
14
34
54
15
14
32
52
16
12
32
52
17
14
34
55
18
15
35
55
19
15
35
55
20
19
49
21
19
29
A
49
22
19
49
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Łostowice Świętokrzyska