Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
162
Przemyska
kierunek:
Orunia Górna
5
11
28
38
53
6
07
16
29
39
54
7
10
18
32
47
8
02
22
37
9
01
20
40
10
00
20
40
11
00
20
40
12
00
20
40
13
00
24
44
14
00
15
25
35
59
15
19
39
16
00
20
40
17
00
20
39
59
18
17
35
55
19
15
35
55
20
15
37
21
07
37
47
A
22
07
37
23
07
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Łostowice Świętokrzyska