Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
162
Przemyska
kierunek:
Orunia Górna
5
09
39
6
04
24
39
54
7
14
34
54
8
15
35
55
9
15
35
55
10
15
35
55
11
15
35
55
12
15
35
55
13
15
35
55
14
15
35
55
15
15
35
55
16
15
35
55
17
15
35
55
18
15
35
55
19
15
35
55
20
15
36
21
06
36
46
A
22
06
36
23
06
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Łostowice Świętokrzyska