Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
162
Dobrowolskiego
kierunek:
Orunia Górna
5
00
25
55
6
25
55
7
25
55
8
25
55
9
25
55
10
25
35
55
11
05
25
45
12
05
25
45
13
05
25
45
14
05
25
45
15
05
25
45
16
05
25
45
17
05
25
45
18
05
25
45
19
05
25
45
20
05
27
57
21
27
37
A
57
22
27
57
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Łostowice Świętokrzyska