Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
184
Płowce
kierunek:
Wały Piastowskie
5
30
A
6
30
7
28
8
30
9
10
35
55
10
35
55
11
35
55
12
35
55
13
35
55
14
35
55
15
35
55
16
35
55
17
35
55
18
35
55
19
33
53
20
33
21
06
36
22
06
36
23
06
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny