Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
185
Polna
kierunek:
Kamienny Potok - Kujawska
13
36
A
14
15
06
A
16
36
A
17
18
06
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Rynek Non-Stop