Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
186
Chmielna
kierunek:
Wały Piastowskie
5
37
6
11
7
03
13
8
55
9
10
16
C
56
11
38
12
16
56
13
36
14
25
56
15
36
16
16
56
17
36
C
18
16
19
26
C
20
16
C
21
48
22
34
C
_ - niskopodlogowy
C - Kurs do przystanku Dworzec Główny