Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
186
Tęczowa
kierunek:
Wały Piastowskie
5
09
6
35
7
8
25
9
45
C
10
25
11
07
45
12
25
13
05
54
14
25
15
05
45
16
25
17
05
C
45
18
55
C
19
45
C
20
21
18
22
04
C
_ - niskopodlogowy
C - Kurs do przystanku Dworzec Główny