Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Zbożowa
kierunek:
Orłowo Skm - "Klif"
4
43
5
03
25
45
6
02
17
32
47
7
02
07
A
17
32
37
A
47
8
03
23
43
9
03
23
43
10
03
23
43
11
03
23
43
12
03
23
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
27
44
18
02
22
42
19
02
22
42
20
02
29
59
21
29
59
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka