Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Miszewskiego
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
4
33
A
5
03
A
33
A
6
03
A
33
7
06
34
A
54
A
8
14
A
34
A
54
A
9
14
A
34
A
54
A
10
14
A
34
A
54
A
11
14
A
34
A
54
A
12
14
A
34
A
54
A
13
14
A
34
A
54
A
14
14
A
34
A
54
A
15
14
A
34
A
54
A
16
14
A
34
A
54
A
17
14
A
34
A
54
A
18
14
A
34
A
54
A
19
14
34
A
54
A
20
14
33
A
21
03
A
33
A
22
03
A
33
A
23
02
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia