Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Kościuszki
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
4
43
5
03
24
A
34
A
44
6
04
24
44
7
04
26
46
8
06
A
24
44
A
9
04
A
24
44
A
10
04
A
24
44
11
04
24
44
12
04
24
44
13
04
24
44
14
04
24
A
44
15
04
26
46
16
06
26
46
17
06
24
44
A
18
04
24
A
44
19
04
24
44
A
20
04
A
24
43
A
21
13
A
43
A
22
13
A
43
A
23
12
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia