Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Kościuszki
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
5
43
A
6
13
A
43
A
7
13
A
43
A
8
13
A
43
A
9
13
A
43
A
10
13
A
43
A
11
14
A
44
12
04
14
A
44
13
04
24
44
14
04
24
44
15
04
24
44
16
04
24
44
17
04
24
44
18
04
24
44
19
04
24
44
A
20
04
A
24
43
A
21
13
A
43
A
22
13
A
43
A
23
12
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia