Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Derdowskiego
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
6
16
A
46
A
7
16
A
46
A
8
16
A
46
A
9
16
A
46
A
10
16
A
47
A
11
17
47
A
12
17
37
57
13
17
37
57
14
17
37
57
15
17
37
57
16
17
37
57
17
17
37
57
18
17
37
57
19
17
A
19
B
37
A
57
20
16
A
46
A
21
16
A
46
A
22
16
A
46
A
23
10
B
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Strzyża Pkm