Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
al. Płażyńskiego
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
4
47
A
5
17
A
47
A
6
17
A
47
7
20
48
A
8
08
A
28
A
48
A
9
08
A
28
A
48
A
10
08
A
28
A
48
A
11
08
A
28
A
48
A
12
08
A
28
A
48
A
13
08
A
28
A
48
A
14
08
A
28
A
48
A
15
08
A
28
A
48
A
16
08
A
28
A
48
A
17
08
A
28
A
48
A
18
08
A
28
A
48
A
19
08
A
28
48
A
20
08
A
28
47
A
21
17
A
47
A
22
17
A
47
A
23
16
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia