Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Uczniowska [Gdańsk]
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
4
48
A
5
18
A
48
A
6
18
A
48
7
21
49
A
8
09
A
29
A
49
A
9
09
A
29
A
49
A
10
09
A
29
A
49
A
11
09
A
29
A
49
A
12
09
A
29
A
49
A
13
09
A
29
A
49
A
14
09
A
29
A
49
A
15
09
A
29
A
49
A
16
09
A
29
A
49
A
17
09
A
29
A
49
A
18
09
A
29
A
49
A
19
09
A
29
49
A
20
09
A
29
48
A
21
18
A
48
A
22
18
A
48
A
23
17
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia