Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Strzyża Pkm
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
4
22
A
52
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia