Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Zajezdnia Nowy Port
kierunek:
Oliwa
17
39
B
18
09
B
37
B
19
20
21
22
49
B
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Strzyża Pkm