Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Kościuszki
kierunek:
Oliwa
4
38
5
08
38
6
08
38
7
01
21
41
8
01
21
41
9
01
21
41
10
01
21
41
11
01
21
41
12
01
21
41
13
01
21
41
14
01
21
41
15
01
21
41
16
01
21
41
17
01
21
41
18
01
21
41
19
01
21
41
20
08
38
21
08
38
22
08
38
23
08
B
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Strzyża Pkm