Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Miszewskiego
kierunek:
Oliwa
4
48
5
18
48
6
18
48
7
11
31
51
8
11
31
51
9
11
31
51
10
11
31
51
11
11
31
51
12
11
31
51
13
11
31
51
14
11
31
51
15
11
31
51
16
11
31
51
17
11
31
51
18
11
31
51
19
11
31
51
20
18
48
21
18
48
22
18
48
23
18
B
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Strzyża Pkm