Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
N1
Stare Szkoty
kierunek:
Osowa PKP
0
46
1
46
A
2
46
3
46
B
4
16
B
46
B
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
21
A
46
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Oliwa PKP
B - Kurs do przystanku Grudziądzka