Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
655
Leśna [Ornontowice]
kierunek:
Szpital [Orzesze]
6
07
7
48
w
8
9
10
11
12
13
14
09
A
40
15
16
17
18
19
20
21
22
31
w - Nie kursuje od 01 lipca do 31 sierpnia
A - Kurs do: Zgoń Pętla