Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Plac Autobusowy [Bieruń]
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Miasto
5
06
27
A
6
40
A
7
8
9
10
11
12
45
13
35
14
15
21
16
48
17
18
51
19
20
21
22
22
40
23
32
A
A - Kurs do: Bieruń Pętla przez: Plac Nobla