Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
21
Kościuszki [Tychy]
kierunek:
Tychy Wilkowyje Murarska
4
39
5
41
6
40
7
50
A
8
50
9
10
23
11
12
12
13
27
14
39
15
43
16
41
17
18
38
19
31
20
21
29
22
38
A - Kurs do: Dworzec PKP