Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
21
E.Leclerc
kierunek:
Tychy Wilkowyje Murarska
4
44
5
46
6
45
7
55
A
8
55
9
10
28
11
12
17
13
32
14
44
15
48
16
46
17
18
43
19
36
20
21
34
22
43
A - Kurs do: Dworzec PKP