Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
Mokre Kolonia
kierunek:
Orzesze Zgoń Pętla
5
25
50
6
18
53
7
24
55
B
8
20
wB
53
9
22
wB
10
20
B
11
17
12
00
wB
44
57
C
13
23
B
14
08
wA
52
wA
15
25
16
00
wA
52
B
17
20
w
18
00
B
19
02
57
20
57
B
21
25
22
52
B
_ - autobus niskopodłogowy
w - Nie kursuje od 01 lipca do 31 sierpnia
B - Kurs do: Kopanina
A - Kurs przez: Gardawice Piekarnia, Gardawice, Zgoń Kapliczka
C - Kurs do: Kopanina