Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
Dworzec PKP [Łaziska Górne]
kierunek:
Orzesze Zgoń Pętla
5
32
57
6
27
7
02
33
8
04
B
29
wB
9
02
31
wB
10
29
B
11
26
12
09
wB
53
13
06
C
32
B
14
17
wA
15
01
wA
34
16
09
wA
17
01
B
29
w
18
09
B
19
09
20
04
21
04
B
32
22
59
B
_ - autobus niskopodłogowy
w - Nie kursuje od 01 lipca do 31 sierpnia
B - Kurs do: Kopanina
A - Kurs przez: Gardawice Piekarnia, Gardawice, Zgoń Kapliczka
C - Kurs do: Kopanina