Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
Brynów Różyckiego
kierunek:
Orzesze Zgoń Pętla
5
01
53
6
28
59
7
30
B
55
wB
8
28
57
wB
9
55
B
10
52
11
35
wB
12
58
B
13
43
wA
14
27
wA
15
00
35
wA
16
27
B
55
w
17
35
B
18
38
19
33
20
33
B
21
01
22
28
B
23
13
C
_ - autobus niskopodłogowy
w - Nie kursuje od 01 lipca do 31 sierpnia
B - Kurs do: Kopanina
A - Kurs przez: Gardawice Piekarnia, Gardawice, Zgoń Kapliczka
C - Kurs do: Mikołów Dworzec PKP