Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
Brynów Kościuszki
kierunek:
Orzesze Zgoń Pętla
5
04
56
6
31
7
02
33
B
58
wB
8
31
9
00
wB
58
B
10
55
11
38
wB
12
13
01
B
46
wA
14
30
wA
15
03
38
wA
16
30
B
58
w
17
38
B
18
41
19
36
20
36
B
21
04
22
31
B
23
16
C
_ - autobus niskopodłogowy
w - Nie kursuje od 01 lipca do 31 sierpnia
B - Kurs do: Kopanina
A - Kurs przez: Gardawice Piekarnia, Gardawice, Zgoń Kapliczka
C - Kurs do: Mikołów Dworzec PKP