Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
Ochojec Lechicka
kierunek:
Orzesze Zgoń Pętla
5
07
59
6
34
7
05
36
B
8
01
wB
34
9
03
wB
10
01
B
58
11
41
wB
12
13
04
B
49
wA
14
33
wA
15
06
41
wA
16
33
B
17
01
w
41
B
18
44
19
39
20
39
B
21
07
22
34
B
23
19
C
_ - autobus niskopodłogowy
w - Nie kursuje od 01 lipca do 31 sierpnia
B - Kurs do: Kopanina
A - Kurs przez: Gardawice Piekarnia, Gardawice, Zgoń Kapliczka
C - Kurs do: Mikołów Dworzec PKP