Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Bieruń Plac Autobusowy
kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
5
41
A
6
43
A
7
42
8
28
9
28
10
11
35
12
28
13
41
A
14
15
17
16
13
17
08
18
49
19
20
21
21
41
A
A - Kurs do: Plac Nobla