Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
45
Plac Autobusowy [Łaziska Średnie]
kierunek:
Katowice Kopernika Dworzec
4
23
5
09
28
6
15
33
7
08
33
8
08
33
9
08
10
08
11
13
12
08
43
13
08
33
14
17
50
15
09
39
16
10
43
17
15
A
40
A
18
20
A
19
04
20
59
21
26
A
22
23
00
A
A - Kurs do: Mikołów Dworzec PKP