Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
655
Kościół [Orzesze]
kierunek:
Orzesze Zgoń Pętla
4
39
5
26
A
6
12
47
B
7
31
wA
8
19
9
32
w
10
53
11
12
48
13
24
A
14
15
02
w
39
w
58
w
16
46
17
30
18
41
19
39
20
56
A
21
22
43
w - Nie kursuje od 01 lipca do 31 sierpnia
A - Kurs do: Ornontowice Żabik
B - Kurs do: Zgoń Pętla