| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
f - Nie kursuje w okresie ferii letnich, zimowych i szkolnych przerw świątecznych C - Kurs do: Bieruń Pętla przez: Plac Nobla D - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto przez Oświęcim Zasole B - Kurs do: Bieruń Pętla. Nie kursuje przez: Plac Nobla A - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto. Nie kursuje przez Bieruń Plac Nobla |