Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Plac Baczyńskiego
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
07
A
6
18
A
39
7
32
8
03
32
9
32
f
10
03
11
03
12
03
13
03
A
32
A
14
22
B
15
37
16
02
32
17
03
39
A
18
32
A
19
45
A
20
33
21
09
A
22
15
A
23
35
A
A - Kurs do: Zajezdnia
f - Nie kursuje w okresie ferii letnich, zimowych i szkolnych przerw świątecznych
B - Kurs do: Towarowa