Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L
Strefowa Centralna
kierunek:
Tychy Barwna Cmentarz
5
27
^A
6
44
^A
7
58
^
8
41
^
9
59
^
10
11
03
^
12
32
^
13
36
^
14
52
^
15
50
^
16
17
34
^
^ - kurs obsługiwany mikrobusem
A - Kurs do: Domy Polne