Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
4
Bystrzycka - Osiedle Górnicze
kierunek:
Podzamcze Przez Nowe Miasto
7
36
8
9
10
51
11
12
51
n
13
41
n
14
15
21
n
n - kurs przez Nowe Miasto