Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Niepodległości-Tetmajera
kierunek:
Szczawienko Przez Mando
5
03
t
6
03
7
08
t
8
03
9
03
33
10
03
33
z
53
px
11
03
33
z
12
03
33
13
03
t
33
14
03
33
15
08
23
38
16
03
33
z
17
03
33
z
18
09
29
px
33
19
04
t
35
20
04
35
21
04
t
35
22
04
23
03
p
22
p
p - kurs tylko do Śródmieścia
t - kurs przez ul.Uczniowską (Toyota)
x - kurs do Śródmieścia
z - kurs przedłużony do Zamku Książ